Organisatie

Op hoofdlijnen bestaat de organisatie uit het strategieteam, dat de strategische koers op hoofdlijnen vaststelt, het programmateam, waarin opdrachtgevende partijen van het NHI zijn vertegenwoordigd, en het uitvoeringsteam, dat de gewenste ontwikkelingen realiseert. 

Voor de inhoudelijke begeleiding van de uitvoering worden door het programmateam (ad hoc)begeleidingsgroepen ingesteld. Last, but not least, zijn er de stakeholders, vertegenwoordigd door alle partijen en personen die in het NHI geïnteresseerd zijn. De stakeholders kunnen via het programmateam hun gedachten en wensen over het NHI inbrengen.

Hieronder is de samenstelling van de groepen weergegeven, voor zover bekend in de nieuwe samenstelling vanaf 2015. Voor vragen over het NHI kunt u naar de contactpagina, of contact opnemen met een van onderstaande personen.   

 

 Strategieteam

  • Daan Dunsbergen (vz) (Rijkswaterstaat)
  • Vincent Beijk (secr.) (Rijkswaterstaat)
  • Gerard Blom (Deltares)
  • Joost Buntsma (STOWA)
  • Ivo Demmers (Wageningen ER)
  • Willem Ligtvoet (PBL)
  • Lianne van Oord (VEWIN)
  • Jan Willem Kooiman (KWR)

 Programmateam

  • Vincent Beijk (vz) (Rijkswaterstaat)
  • Joost Heijkers (HH Stichtse Rijnlanden)
  • Jan Hoogendoorn (Vitens)
  • Durk Klopstra (STOWA)
  • Mark Kramer (HH Rijnland)
  • Jeroen Ligtenberg (Rijkswaterstaat)
  • Geert Menting (Rijkswaterstaat)
  • Kees Peerdeman (WS Brabantse Delta)
  • Hedwig van Putten (WS Groot Salland)
  • Gerry Roelofs (WS Rijn en IJssel)
  • Jurriaan Cok (WS Limburg)
  • Roel van der Veen (WS Rivierenland)
  • Aaldrik Tiktak (PBL)

Uitvoeringsteam

  • Timo Kroon (p.l.) (Deltares)
  • Frank van der Bolt (Wageningen ER)
  • Liduin Burgering (Deltares)
  • Gerrit Hendriksen (Deltares)
  • Jacco Hoogewoud (Deltares)
  • Joachim Hunink (Deltares)
  • Perry de Louw (Deltares)
  • Harry Massop (Wageningen ER)
  • Martin Mulder (Wageningen ER)
  • Gu Oude Essink (Deltares)
  • Ab Veldhuizen (Wageningen ER)
  • Jarno Verkaik (Deltares)
  • Paul van Walsum (Wageningen ER)
  • Ruud Bartolomeus (KWR)
  • Martin an der Schans (KWR)
  • Arnaut van Loon (KWR)
  • Erwin Vonk (KWR)
  • op ad hoc basis vertegenwoordigers van adviesbureaus

Begeleidingscommissie module oppervlaktewater

  • Kees Peerdeman (vz) (WS Brabantse Delta)
  • Frank Weerts (WS Dommel)
  • Gerry Roelofs (WS Rijn en Ijssel)
  • Arnout Soetens (WS Limburg)
  • Epke van der Werf (HH Stichtse Rijnlanden)
  • Arne Roelevink (WS Noorderzijlvest)
  • Roel Velner (WS Rivierenland)

Begeleidingscommissie module lagenmodel

  • Jan Hoogedoorn (vz) (Vitens)
  • Heleen Westerhof (WS De Dommel)
  • Caspar van Genutchten (PWN)
  • Roel van der Veen (WS Rivierenland)
  • Harry van Manen (Rijkswaterstaat)
  • Jantine Hoekstra (HH Stichtse Rijnlanden)
  • Alwin Hubeek (WML)
  • Arjen Roelandse (Oasen)
  • Steven Menkveld (WS Dommel)
  • Jelle van Sijl (Brabant Water)
  • Wiebe Terwisscha (WS Fryslan)

Begeleidingscommissie database

  • Geert Menting (vz) (Rijkswaterstaat)
  • Durk Klopstra (STOWA)
  • Kees Peerdeman (WS Brabantse Delta)
  • Harry Jager (WS Hunze en Aas)
  • Myrjam de Graaf (WS Limburg)
  • Joost Heijkers (HH Stichtse Rijnlanden)

Begeleidingscommissie zout

  • Mark Kramer (vz) (HH Rijnland)
  • Doeke Dam (HH Hollands Noorderkwartier)
  • Jeroen Willemsen (HH Schieland en de Krimpenerwaard)
  • Ronnie Hollebrandse (prov. Zeeland)
  • Jos Beemster (Waternet)
  • Peter Hollanders (HH Delfland)
  • Neeltje Kielen (Rijkswaterstaat)
  • Jeroen Ligtenberg (Rijkswaterstaat)   

Begeleidingscommissie vervanging oppervlaktewatermodules NHI

  • Jeroen Ligtenberg (vz) (Rijkswaterstaat)
  • Wim Werkman (Rijkswaterstaat)
  • Martin Scholten (Rijkswaterstaat)
  • Aaldrik Tiktak (PBL)
  • Frank van Gaalen (PBL)
  • Kees Peerdeman (WS Brabantse Delta)
  • Joost Heijkers (HH Stichtse Rijnlanden)